Integer semper turpis eget mauris porta, sit amet pulvinar nunc rutrum. Ut vel blandit massa, in varius sapien. Sed vel hendrerit massa. Etiam tristique arcu eget nisi congue, in dictum tortor suscipit. Nam lacinia placerat justo vitae posuere. In tortor orci, scelerisque ac ligula sed, condimentum accumsan nisi.

Ç

Çiğdem Karavit - Moda Tasarımı

Tarih, Moda, Sanatın kalbi İSTANBUL/Galata’da bulunan Çiğdem Karavit Moda Atölyesi; Tasarım & Danışmanlık Stüdyosu olarak hizmet vermektedir. Giysi ve Moda Markalarına profesyonel tasarım ve koleksiyonlar hazırlamak, Film ve Dizilere Stil Danışmanlığının yanısıra, kostümlerini kiralamak ve tasarlamak, ayrıca; Kişiye özel giysi ve tasarımları stüdyo bünyesindeki atölyede hazırlamak, Kişiye Özel Stil Danışmanlığı da Çiğdem Karavit Tasarım & Danışmanlık stüdyosunun bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

S

Styling

Kişiye özel alışveriş ve Gardrop Styling; Kişiye özel tarz yaratılması, uygun kesim ve siluetlerin kupların belirlenmesi kişiye özel kombinasyonların yapılması, renk seçimleri yanısıra, stilist ile birlikte kişiye özel alışveriş gerçekleştirilmesi, varolan gardrop giysilerinin değerlendirilmesi ve yeniden gardrop düzenlenmesi suretiyle gerçekleştirilmektedir.

Ç

Çiğdem Karavit - Stil Danışmanlığı

Moda ve Giyim sektörüne hizmet veren üretici firmalara, Giyim, Aksesuar, Kumaş firmalarının Showroom & Vitrin Düzenlenmesi, Kumaş Firmalarının sezonluk kumaşlarının sunumları için talebe göre giysi olarak hazırlanıp sunum koleksiyonlarının ve numunelerinin hazırlanması, Fuar Katılımlarında hazırlık aşaması ve sunumların düzenlenmesi, Çiğdem Karavit Moda ve Tasarım Atölyesinde gerçekleştirilmektedir.

K

Kişiye Özel Tasarım ve Dikimi

Sanat, Tasarım ve Moda’nın kalbi Galata da bulunan özel tasarım stüdyosu; Çiğdem Karavit Tasarım Atölyesin de kişiye özel ısmarlama tasarım ve bu tasarımların dikimi gerçekleştirilmektedir. Arzu edilen kişiye özel kostüm ve giysileri oluşturmak için prova ve sunumları yapılmak suretiyle kostüm, giysi dikimleri gerçekleştirilir. Seçilen modeller kadın ve erkek spor, abiye giysi ve/veya kostümler olarak hazırlanmaktadır.

K

Kostüm Tasarımı

Çiğdem Karavit Tasarım Ekibi; dizi ve film projeleri, reklam, klip ve tanıtım çekimleri için; kostüm ve styling projelerini gerçekleştirmektedir. Günümüz & dönem, klip & film projelerinde; hikâyeye uygun kostüm ve kombinasyonlar hazırlanması, kostümlerin dikilmesi ve adapte edilmesi ile gerçekleştirilen projelerde ayrıca başrol kostüm tasarım ve styling projeleri de gerçekleştirilmektedir.

M

Moda Danışmanlığı

Trendler, Renkler, Stil ve Kombinasyonlar.Çiğdem Karavit; Türk marka ve Giyim Firmalarının yanısıra Yabancı Firma ve Markaların da Türkiye’de tasarım ve koleksiyonlarını hazırlamaktadır. Moda Danışmanlığı; trendlerin, koleksiyon renk ve kombinasyonlarının belirlenmesi, koleksiyonların stil ve trendlere göre doğru şekilde kombinlenip uyarlanması olarak gerçekleştirilmektedir.

M

Moda Editörlüğü

Moda Katalog Çekimi & Kombinasyon Oluşumu & Aksesuar Seçimi) Çiğdem Karavit; Giyim ve markaların defile, katalog ve moda filmi çekimlerini, Moda Editörü ve danışmanı olarak gerçekleştirmektedir.

M

Moda Tasarımı ve Koleksiyon Hazırlanması

Çiğdem Karavit Tasarım Atölyesi; Moda ve Giyim Markaları; dışarıdan destek almak isteyen, bünyesindeki tasarım ekibinin yetişemediği veya koleksiyonun tamamlanması için gerekli desteği vermektedir.